instagram takipçi satın almak ile ilgili yazı

Instagram da gerçek ve güvenilir takipçi almak için yapmanız gerekenlere değineceğim. Takipçi almak istiyorsanız öncelikle dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Google instagram takipçi satın al adı altında bir arama yaptığınızda karşınıza reklam kutucuğu içinde gelen sitelerden instagram takipçisi almamanızda fayda vardır. Reklam olarak çıkan siteler genellikle dolandırılıcılık üzerine kurulmuş sitelerdir. Google aramalarında reklam adı altında reklam vererek instagram takipçisi satan bir site görürseniz kesinlikle alışveriş yapmanızı önermiyoruz. Öyle ki bu gibi siteler birçok instagram takipçisi satın almak isteyen kişiyi dolandırmıştır. Bize gelen azı durumlar aşağıdaki başlıklarda özetlenerek anlatılmıştır.

Instagram Türk Takipçi Almak İstiyorum


Instagramda hesabı için Türk Takipçi almak isteyen bir kullanıcımız başından geçen olayı şu şekilde anlattı; "Instagram Türk takipçi almak istiyorum diye Google'da arama yaptım ve karşıma xxxx adında bir site çıktı. Hatırladığım kadarıyla google'a reklam veren bir siteydi ve takipçi al yazdığımda karşıma geliyordu. Önerilen bir takipçi satın alma sitesi sanarak giriş yaptım ve müşteri temsilcisi ile iletişime geçtim. 10.000 (10bin) aktif türk takipçi istediğimi söyledim ve bana hemen yardımcı olabileceklerini söylediler. Yönlendirdikleri şekilde ödemelerini yaptım ve faturam düzenlenmeden bana tekrar yazdılar. Ödemenizi aldık bundan sonraki adımda 1 saat içersinde takipçi gönderilecektir dediler. 1 saatin sonunda tekrardan iletişime geçtim ve instagram takipçi durumum hakkında bilgi almak istedim. 10bin instagram takipçisini gönderdiklerini söylediler. İnstagram sayfamı kontrol ettiğimde gönderilen takipçilerin tamamı bot ve yabancı takipçi idi. Bu durum beni çok üzdü, bundan sonra alışveriş yapacağım siteleri dikkatli seçeceğim."

 

Güvenilir Yerlerden Alışveriş Yapın!


Yukarıda bahsedilen olay daha önce yaşanmış gerçek bir olaydır. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için güvenilir instagram takipçi satın al işlemi yapan sitelerden alışveriş yapmanızı öneririz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “instagram takipçi satın almak ile ilgili yazı”

Leave a Reply

Gravatar